Pozrite si niekoľko videonávodov, ako sa môžete stať ihriskom pre svoje dieťa a skúste si to s ním sami. Zažijete nielen veľa zábavy! 

 

Pri niektorých hrách zažijete hlavne pocit blízkosti. Pri iných budete musieť prejaviť jeden voči druhému dôveru. Pri ďalších si vyskúšate svoje sily, spoznáte sami seba. 

 

Niekoľko ďalších námetov vám ponúkame v článku Ako sa stať ihriskom (námety na hry). No a môžete si vymyslieť veľa iných podobných hier podľa vlastnej fantázie alebo predstáv detí.

Čítať ďalej:

Pravidlá hry...

Čítať ďalej:

Kvalitné spoločenské hry nie sú len príjemným využitím voľného času. Majú potenciál rozvíjať rôzne vlastnosti, schopnosti a vzťahy medzi hráčmi. Ak hrajú hry rodičia so svojimi deťmi, je to pre nich veľká príležitosť. Ako si nájsť vhodnú hru? Treba poriadne hľadať. Niekoľko tipov ponúkame v spolupráci s Ihryskom aj my.

 

Čítať ďalej:

Niekoľko tipov na jednoduché hry, v ktorých detským ihriskom, priestorom a pomôckou je rodič. Hry pomáhajú rozvíjať vzájomný vzťah medzi dieťaťom a rodičom ale aj osobnosť dieťaťa v rôznych oblastiach. Informácia v zátvorke pod názvom hry označuje vhodný vek a oblasť, ktorú hra rozvíja.

Čítať ďalej: